O firmie

 

Grupa Fides Finanse to zespół profesjonalnych doradców aktywnych w branży finansowej od 2006 roku. Zebrana wiedza, doświadczenie i pozyskane kompetencje pozwoliły w 2014 roku stworzyć multiagencję pod nazwą Fides Finanse Łukasz Niedbała z główną siedzibą w Szczecinie. W ciągu paru lat firma przekształciła się w sieć pośredników i konsultantów, świadczących profesjonalne usługi doradcze w całej Polsce, a także poza granicami kraju.

Zajmujemy się analizą potrzeb i doradztwem dla klientów poszukujących optymalnych rozwiązań w obszarze finansów. Początkowo specjalizowaliśmy się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych dla osób indywidualnych i firm. Z czasem zakres naszych usług w tej kategorii rozszerzył się o ubezpieczenia życiowe i oszczędnościowe. W kolejnych latach do naszego zespołu dołączyli specjaliści z branży finansowej. Obecnie Grupa Fides Finanse składa się z kilkudziesięciu doradców z branży ubezpieczeniowej, leasingowej i kredytowej.

Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi możemy oferować naszym klientom pełen pakiet usług. Przedstawione propozycje weryfikowane są pod względem zakresu świadczeń, warunków i ceny. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania oferty do potrzeb klientów indywidualnych i firm.

 

Grupa Fides Finanse to firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowym i finansowym. Dzięki rzetelnej i sukcesywnej pracy całego zespołu zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy doceniają indywidulane podejście, wielowymiarowość przedstawianych ofert, jak i sposób finalizowania umów. Stawiamy na jakość, nowoczesne rozwiązania oraz profesjonalizm. Rozwój i dążenie do perfekcji stanowi istotę pracy całego zespołu.

 

Zakres usług ubezpieczeniowych i finansowych Grupy Fides Finanse obejmuje:

  • Ubezpieczenia indywidualne (majątkowe i życiowe)
  • Ubezpieczenia firmowe (w tym ubezpieczenia obowiązkowe i branżowe)
  • Zabezpieczenia na przyszłość i emerytalne
  • Finansowanie pojazdów (leasing, kredyt)
  • Finansowanie nieruchomości (kredyt hipoteczny)

 

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez dowolny komunikator internetowy. Dopasujemy się do czasu, jakim dysponujesz i do najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu.

© Copyright Fides Finanse 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up